Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,0% sub estimat

720G SULTAN PASTA TOMATA 24%

Număr anunț
DA21811801
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15330000-0 · Fructe si legume transformate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
482,46 RON
Valoare atribuită
439,11 RON 9,0% sub estimat
Data publicării
21.11.2018 11:28
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

439,11 RON

din 482,46 RON estimat 9,0%

Adjudecat la 91,0% din estimat · economie 43,35 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.