Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ref 358 TAVI pt Marian Popescu - TABLA 2X1250X2500 DC01
- Număr anunț
- DA21433815
- Autoritate contractantă
- Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
- Furnizor / câștigător
- BADUC SA (CUI RO1568611)
- Cod CPV
- 44174000-0 · Foi (constructii) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 570,99 RON
- Valoare atribuită
- 570,99 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 11:11
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
570,99 RON
din 570,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro