Ofertă acceptată
Cumpărare directă
produse alimentare lic. tehnol. Gherla
- Număr anunț
- DA21808338
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC GHERLA (CUI 18004706)
- Furnizor / câștigător
- VERITAS SRL (CUI 11807023)
- Cod CPV
- 15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 158,72 RON
- Valoare atribuită
- 158,72 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 09:38
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
158,72 RON
din 158,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro