Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lapte praf
- Număr anunț
- DA21791329
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 15884000-8 · Alimente pentru nou-nascuti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.862 RON
- Valoare atribuită
- 1.862 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 08:04
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.862 RON
din 1.862 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro