Ofertă acceptată Cumpărare directă

Raspundere civila auto RCA

Număr anunț
DA21808984
Autoritate contractantă
TERMO-SERVICE S.A. (CUI RO14134878)
Furnizor / câștigător
MARIVLAD SPEDITION SRL (CUI 33031216)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.372,83 RON
Valoare atribuită
3.372,83 RON
Data publicării
21.11.2018 10:00
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.372,83 RON

din 3.372,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.