Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 54,1% sub estimat

FRUCTE

Număr anunț
CN1010595
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
Furnizor / câștigător
AMARIEI G. PETRU (CUI 23455761)
Cod CPV
03222000-3 · Fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.412 RON
Valoare atribuită
16.240,50 RON 54,1% sub estimat
Data publicării
09.04.2019 15:21
Anunț de atribuire
CAN1016971
Termen limită
14.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1045404

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 16.240,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 MERE VERZI AMARIEI G. PETRU 3 contracte 14.850 RON
AMARIEI G. PETRU · contract T 40696 · 03.06.2019
AMARIEI G. PETRU · contract 41168 · 05.06.2019 7.425 RON
AMARIEI G. PETRU · contract 54355 · 17.09.2019 7.425 RON
2 Portocale STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte 1.390,50 RON
STEDYAN COM S.R.L. · contract T 40695 · 03.06.2019
STEDYAN COM S.R.L. · contract 65768 · 22.11.2019 1.390,50 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761

Valoare atribuită

16.240,50 RON

din 35.412 RON estimat 54,1%

Adjudecat la 45,9% din estimat · economie 19.171,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.