Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCHIMB ANVELOPE VARA-IARNA 185/65/15

Număr anunț
DA21805636
Autoritate contractantă
Serviciul Roman de Informatii UM 0782 TULCEA (CUI 4321526)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.623,44 RON
Valoare atribuită
1.623,44 RON
Data publicării
20.11.2018 16:20
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.623,44 RON

din 1.623,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.