Ofertă acceptată Cumpărare directă

paine alba ambalata 400 gr

Număr anunț
DA22277106
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DACIA PITESTI (CUI 5010005)
Furnizor / câștigător
STANDARD MONDOPAN GROUP S.R.L. (CUI RO17418866)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625,40 RON
Valoare atribuită
625,40 RON
Data publicării
23.01.2019 14:57
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
24.01.2019 18:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625,40 RON

din 625,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.