Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de transport marfa pe rute interne si internationale [tarif/km]
- Număr anunț
- DA22276994
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- RHV TRUCKS SPEDITION S.R.L. (CUI RO32657522)
- Cod CPV
- 60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.672,50 RON
- Valoare atribuită
- 7.672,50 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 14:51
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.01.2019 08:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.672,50 RON
din 7.672,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro