Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOLUTIE RINGER LACTAT 500 ml
- Număr anunț
- DA22274734
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33692100-8 · Solutii pentru infuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 508 RON
- Valoare atribuită
- 515,60 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 12:57
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.01.2019 08:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
515,60 RON
din 508 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro