Ofertă acceptată Cumpărare directă

CALCII GLUCONAS / Gluconat de calciu 94 mg / ml B. Braun x 20 fiole x 10 ml sol. inj. NUMAR DE REFER

Număr anunț
DA22267083
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129,50 RON
Valoare atribuită
136,40 RON
Data publicării
22.01.2019 14:37
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,40 RON

din 129,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.