Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa scule

Număr anunț
DA21431711
Autoritate contractantă
COMUNA BANLOC (PRIMARIA BANLOC) (CUI 4357996)
Furnizor / câștigător
RO SERVICE ROPHILL SRL (CUI RO13962619)
Cod CPV
44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
865 RON
Valoare atribuită
865 RON
Data publicării
10.10.2018 09:50
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

865 RON

din 865 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.