Ofertă acceptată Cumpărare directă

Comuna Moldovita

Număr anunț
DA22266260
Autoritate contractantă
COMUNA MOLDOVITA (CUI 4326671)
Furnizor / câștigător
DAN-GIGI SRL (CUI 12770569)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.580 RON
Valoare atribuită
8.580 RON
Data publicării
22.01.2019 13:51
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.580 RON

din 8.580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.