Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat

ACHIZITIE COMBUSTIBIL AUTO PE BAZA DE CARDURI (Benzina fara plumb; Motorina Euro 5)

Număr anunț
DA22271264
Autoritate contractantă
SOCIETATEA PENTRU LUCRARI DE DRUMURI SI PODURI REISER SA (CUI 10470956)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131.160 RON
Valoare atribuită
130.570 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
23.01.2019 10:15
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.570 RON

din 131.160 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 590 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.