Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta de pret pachet publicare anunt organizare concurs pentru post personal contractual si functio

Număr anunț
DA22275724
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "IOAN SLAVICI" ORADEA (CUI 12555706)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,55 RON
Valoare atribuită
386,55 RON
Data publicării
23.01.2019 13:48
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,55 RON

din 386,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.