Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multivitamine si minerale 56 cpr

Număr anunț
DA22278245
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SI BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4443175)
Furnizor / câștigător
ROMVERA SRL (CUI RO15798084)
Cod CPV
33616100-2 · Provitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188,16 RON
Valoare atribuită
188,16 RON
Data publicării
23.01.2019 16:57
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188,16 RON

din 188,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.