Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multivitamine si minerale 56 cpr
- Număr anunț
- DA22277596
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SI BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4443175)
- Furnizor / câștigător
- ROMVERA SRL (CUI RO15798084)
- Cod CPV
- 33616100-2 · Provitamine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179,20 RON
- Valoare atribuită
- 179,20 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 15:32
- Termen limită
- 30.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.01.2019 09:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
179,20 RON
din 179,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro