Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare CASCO FORD TRANSIT, PH
- Număr anunț
- DA22277848
- Autoritate contractantă
- Muzeul Judetean de Istorie si Arheologie Prahova (CUI 2843442)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.625,31 RON
- Valoare atribuită
- 3.625,31 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 15:53
- Termen limită
- 30.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.01.2019 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.625,31 RON
din 3.625,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro