Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor LED LG 22MK400H-B, 22inch, 1920x1080, 5ms, Black
- Număr anunț
- DA22278385
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Dambovita (CUI 4207123)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 326,89 RON
- Valoare atribuită
- 326,89 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 18:06
- Termen limită
- 30.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.01.2019 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
326,89 RON
din 326,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro