Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator INTEL CORE I3-8100 3.60GHZ

Număr anunț
DA22278379
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Dambovita (CUI 4207123)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.088,24 RON
Valoare atribuită
2.088,24 RON
Data publicării
23.01.2019 18:03
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.088,24 RON

din 2.088,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.