Ofertă refuzată Cumpărare directă

GAPA CONURI GUTAPERCA 120 BUC/CUTIE,Gapa conuri de hartie 200 buc/cut ,ADHESOR 80G PLV+55ML liq

Număr anunț
DA22278010
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
Cod CPV
33141850-3 · Produse de igiena dentara (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,26 RON
Valoare finală
226,26 RON
Data publicării
23.01.2019 16:12
Data finalizării
25.01.2019 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.