Ofertă acceptată Cumpărare directă

SORT MESA

Număr anunț
DA21813280
Autoritate contractantă
COMUNA DENTA (PRIMARIA COMUNEI DENTA) (CUI 4483943)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
18233000-1 · Sorturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705,84 RON
Valoare atribuită
705,84 RON
Data publicării
21.11.2018 12:14
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705,84 RON

din 705,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.