Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Suport TV de perete A+ SP22T, reglabil, 23"-42" [SP22T]
- Număr anunț
- DA22278131
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39265000-7 · Agatatori si urechi de prindere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23,52 RON
- Valoare atribuită
- 23,52 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 16:32
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.01.2019 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23,52 RON
din 23,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro