Ofertă refuzată Cumpărare directă

VOPSEA LAVABILA ALB 8.5 L INTERIOR PERETII RESPIRA DANKE

Număr anunț
DA21409237
Autoritate contractantă
Penitenciar Ploiesti (CUI RO6884453)
Furnizor / câștigător
URSU CONSTRUCT 2005 SRL (CUI RO17962824)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
818,52 RON
Valoare finală
818,52 RON
Data publicării
08.10.2018 11:17
Data finalizării
10.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.