Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANTALON PIJAMA marime XL-XXL, CAMASI NOAPTE, marime XL-XXL

Număr anunț
DA21803783
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
18318300-4 · Pijamale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.470 RON
Valoare atribuită
3.470 RON
Data publicării
20.11.2018 14:55
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.470 RON

din 3.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.