Ofertă acceptată Cumpărare directă

Încălțăminte de lucru și protecție

Număr anunț
DA21802101
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
MT LINE DISTRIBUTION SRL (CUI 34903844)
Cod CPV
18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.512,01 RON
Valoare atribuită
3.512,01 RON
Data publicării
20.11.2018 14:04
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.512,01 RON

din 3.512,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.