Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de monitorizare,verificare si intretinere la sirenele de alarmare publica

Număr anunț
DA22277534
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
OPORTUN ELECTRA IMD SRL (CUI 33300411)
Cod CPV
79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.060 RON
Valoare atribuită
12.060 RON
Data publicării
23.01.2019 15:28
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.060 RON

din 12.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.