Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie tonere
- Număr anunț
- DA22280425
- Autoritate contractantă
- Comuna Corcova (Primaria Corcova Jud. Mehedinti) (CUI 4818631)
- Furnizor / câștigător
- SISTEM SERVICE SRL (CUI RO16685717)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 747,23 RON
- Valoare atribuită
- 747,23 RON
- Data publicării
- 25.01.2019 10:12
- Termen limită
- 30.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.01.2019 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
747,23 RON
din 747,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro