Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE CONSTRUCTII
- Număr anunț
- DA21435747
- Autoritate contractantă
- COMUNA CATCAU (CUI 4378808)
- Furnizor / câștigător
- REZIST DECOR SRL (CUI RO21249994)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139.719 RON
- Valoare atribuită
- 139.719 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 12:21
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 12:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
139.719 RON
din 139.719 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro