Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ceas public 2 fete , iluminat LED, rotativ , pilotat GPS

Număr anunț
DA21793052
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
APEL INDUSTRIES SRL (CUI RO3518270)
Cod CPV
18521000-7 · Ceasuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
20.11.2018 09:30
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.