Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Casolete sterilizare instrumente fi 39
- Număr anunț
- DA21782008
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
- Furnizor / câștigător
- ITM AMIRO SA (CUI RO382458)
- Cod CPV
- 33918000-8 · Cutii pentru instrumente sau accesorii chirurgicale pentru autopsie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.376 RON
- Valoare finală
- 2.376 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 11:32
- Data finalizării
- 21.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.