Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizii periodice de intretinere si reparatii

Număr anunț
DA22282207
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
CONSION MET AL SRL (CUI 36273540)
Cod CPV
50531400-0 · Servicii de reparare si de intretinere a macaralelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.178 RON
Valoare atribuită
74.178 RON
Data publicării
25.01.2019 11:59
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.178 RON

din 74.178 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.