Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rob bila apa 1/2 mf
- Număr anunț
- DA22281245
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA CALORGAL S.R.L. GALATI (CUI RO30925017)
- Furnizor / câștigător
- HEDMARK SRL (CUI RO12953906)
- Cod CPV
- 42131400-0 · Robinete sau vane pentru instalatii sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13,70 RON
- Valoare atribuită
- 13,70 RON
- Data publicării
- 25.01.2019 11:00
- Termen limită
- 30.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.01.2019 11:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13,70 RON
din 13,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro