Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Depanare aparat foto NIKON COOLPIX L320
- Număr anunț
- DA22362078
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Targoviste (CUI 17811287)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 50344100-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului fotografic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84,03 RON
- Valoare atribuită
- 84,03 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 11:32
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
84,03 RON
din 84,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro