Ofertă acceptată Cumpărare directă

3400 700 310 SET AMBREIAJ MAN

Număr anunț
DA22269961
Autoritate contractantă
ORASUL BROSTENI (CUI 5927254)
Furnizor / câștigător
RUMIPET SRL (CUI RO16828345)
Cod CPV
42141500-4 · Ambreiaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.941,17 RON
Valoare atribuită
3.941,17 RON
Data publicării
23.01.2019 09:14
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 19:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.941,17 RON

din 3.941,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.