Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Livrarea se va face la Magazia de materiale a Spitalului Clinic de Boli Infectioase Cluj, str. Iuliu
- Număr anunț
- DA22282580
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- ELIT SRL (CUI RO14444712)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.520 RON
- Valoare finală
- 1.520 RON
- Data publicării
- 25.01.2019 12:27
- Termen limită
- 30.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.01.2019 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.