Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de origine animala,

Număr anunț
DA22281072
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TIC-PITIC (CUI 29433541)
Furnizor / câștigător
ROMINE COMERT IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI 2521595)
Cod CPV
15111100-0 · Carne de vita (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.939,30 RON
Valoare atribuită
2.939,30 RON
Data publicării
25.01.2019 10:50
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.939,30 RON

din 2.939,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.