Ofertă acceptată Cumpărare directă

Creion mecanic Rotring Tikky 0.7 + mine 0.7

Număr anunț
DA21814244
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI RO33132911)
Cod CPV
30192131-8 · Creioane cu mina reincarcabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25,85 RON
Valoare atribuită
25,85 RON
Data publicării
21.11.2018 12:46
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25,85 RON

din 25,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.