Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet conform anunt nr ADV1049219

Număr anunț
DA21813958
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Arad (CUI 3678181)
Furnizor / câștigător
RAVI CORPORATION SRL (CUI RO17060830)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.479,12 RON
Valoare atribuită
1.479,12 RON
Data publicării
21.11.2018 12:36
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.479,12 RON

din 1.479,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.