Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lichid curatare parbriz clear vision -40

Număr anunț
DA22279711
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85,74 RON
Valoare atribuită
85,74 RON
Data publicării
25.01.2019 09:25
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85,74 RON

din 85,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.