Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 66,7% sub estimat

CEAI PLIC

Număr anunț
DA22279643
Autoritate contractantă
gradinita 201 clopotel (CUI 4340250)
Furnizor / câștigător
LIDIA BEST VISION SRL (CUI 38440106)
Cod CPV
15831000-2 · Zahar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112,50 RON
Valoare atribuită
37,50 RON 66,7% sub estimat
Data publicării
25.01.2019 09:19
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37,50 RON

din 112,50 RON estimat 66,7%

Adjudecat la 33,3% din estimat · economie 75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.