Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 93,0% sub estimat

Smantana

Număr anunț
DA22279532
Autoritate contractantă
gradinita 201 clopotel (CUI 4340250)
Furnizor / câștigător
LIDIA BEST VISION SRL (CUI 38440106)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370,50 RON
Valoare atribuită
26 RON 93,0% sub estimat
Data publicării
25.01.2019 09:10
Termen limită
30.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26 RON

din 370,50 RON estimat 93,0%

Adjudecat la 7,0% din estimat · economie 344,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.