Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lanyard

Număr anunț
DA21810403
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PROGRAME COMUNITARE IN DOMENIUL EDUCATIEI SI FORMARII PROFESIONALE (CUI 17306250)
Furnizor / câștigător
SMART TRADING PREST S.R.L. (CUI RO16124404)
Cod CPV
19212500-0 · Snururi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190 RON
Valoare atribuită
190 RON
Data publicării
21.11.2018 10:44
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190 RON

din 190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.