Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PROD.CARNE UM 01760

Număr anunț
DA22278427
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01760 Sebes (CUI 4563325)
Furnizor / câștigător
TRANSEURO SRL (CUI RO1753287)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.213,33 RON
Valoare atribuită
1.213,33 RON
Data publicării
23.01.2019 20:02
Termen limită
29.01.2019 17:00
Data finalizării
24.01.2019 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.213,33 RON

din 1.213,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.