Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET LAMBRIU SI ALTE ACCESORII
- Număr anunț
- DA21803756
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 706,58 RON
- Valoare atribuită
- 706,58 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 14:54
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
706,58 RON
din 706,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro