Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Smantana 850 g galetusa 12%
- Număr anunț
- DA22247783
- Autoritate contractantă
- Liceul tehnologic Simion Barnutiu Carei (CUI 3896801)
- Furnizor / câștigător
- BINDER & FAMILY SRL (CUI RO32640644)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136,56 RON
- Valoare finală
- 136,56 RON
- Data publicării
- 18.01.2019 13:09
- Data finalizării
- 25.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.