Ofertă acceptată Cumpărare directă

lemn de foc

Număr anunț
DA22333932
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PILU (CUI 29032744)
Furnizor / câștigător
MONI FOREST SRL (CUI RO15184203)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.200 RON
Valoare atribuită
43.200 RON
Data publicării
04.02.2019 10:06
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 08:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.200 RON

din 43.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.