Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale intretinere si reparatii
- Număr anunț
- DA21791274
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CRAIOVA PELENDAVA (CUI RO11964885)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.439,92 RON
- Valoare atribuită
- 1.439,92 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 07:57
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.439,92 RON
din 1.439,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro