Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fibre laser pentru Swiss LaserClast reutilizabile 200, 272, 365, 550 µm
- Număr anunț
- DA22279033
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO9384088)
- Cod CPV
- 33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.750 RON
- Valoare atribuită
- 19.750 RON
- Data publicării
- 25.01.2019 08:06
- Termen limită
- 30.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.01.2019 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.750 RON
din 19.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro