Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii interioare
- Număr anunț
- DA21406720
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA „ILARION FELEA” ARAD (CUI 28300458)
- Furnizor / câștigător
- PAV & RED CHEIA CONSTRUCT SRL (CUI 21031689)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.959,79 RON
- Valoare atribuită
- 33.959,79 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 09:49
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.959,79 RON
din 33.959,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro